GRANITO ÖZGÜN ve YENİLİKÇİ

GRANITO, Tekno Yapı Kimyasalları A.Ș. Ar-Ge laboratuvarlarında geliştirilmiştir. Dekoratif görünümlü yeni nesil son kat zemin ve duvar kaplama malzemeleridir.

GRANITO FLOOR

GranitoFloor kendiliğinden yayılan, çatlama yapmayan beton görünümlü son kat kaplama malzemesidir. GranitoFloor sistemi ile mekanlarınızı daha modern ve farklı bir çizgiye taşıyabilirsiniz..

GRANITO WALL

GRANITO Wall kimyasal katkılar ile zenginleştirimiş farklı tasarımlar için kullanılan ince formlu duvar kaplama malzemesidir. 
Farklı doku ve renk seçimi hayallerinizle sınırlı..

GRANITO DIAMOND

GRANITO Diamond kimyasal kakılar ile zenginleştirilmiş mineral ve akrilik esaslı sert görünümlü esnek kaplama malzemesidir. Doku setleri ile farklı obje ve projelerde medernliği yakalayın..

Kurumsal

TEKNO YAPI KİMYASALLARI A.Ş. inşaat sektöründe yapı kimyasalları üretimi konusunda, onyedi yılı aşkın süredir faaliyet gösteren; İstanbul, Kayseri, Afyon ve Elazığ da son teknolojiyle donatılmış dört modern fabrikasında, yıllık 500.000 ton üretim kapasitesi ile tüm Türkiye’ye hizmet veren ürün çeşitliliğiyle, kalitesiyle ve üretim kapasitesiyle, alanında lider kuruluşlardandır.

TEKNO YAPI KİMYASALLARI’nın üretimini gerçekleştirdiği ürünler; yapısal güçlendirme ürünleri, yapıştırma ve derz dolgu ürünleri, su ve ısı yalıtım ürünleri, endüstriyel zemin ürünleri, grout ve tamir harçları, beton katkıları şeklinde altı gruptan oluşturmaktadır. Her bir ürün uluslararası standartlara göre üretilmekte olup ilk girdi aşamasından nihai ürün aşamasına kadar gerekli giriş ve ürün kalite kontrollerinden geçirilmekte ve kalite sürekliliği garanti altına alınmaktadır. Tüm süreçlerde ISO9001 kalite yönetim sistemi çerçevesinde tanımlanmış prosedürler uygulanmakta olup, pek çok ürün için TSE, TSEK,CE sertifikasyonları tamamlanmıştır. Satışı yapılan ürünlerde, satış sonrası uygulama ve teknik detay destekler, konusunda uzman satış mühendislerince verilmektedir.

Kurumsal
GRANITO

Zemin Sistemleri

Mekanlarınızı daha modern ve farklı bir çizgiye taşıyabilirsiniz..

Zemin Sistemleri
GRANITO

Duvar Sistemleri

Çimento esaslı kimyasal katkılar ile zenginleştirilmiş. farklı dekoratif tasarımlar için kullanılan ince formlu duvar kaplama malzemesidir..

Duvar Sistemleri

Galeri

Granito Zemin
Granito Zemin
Granito Zemin
Granito Zemin
Granito Zemin
Granito Zemin
Granito Zemin
Granito Zemin
Granito Zemin
Granito Zemin

BİZİ TAKİP EDİN

Sektörel haberlerden ve Granito ürünlerinden haberdar olmak için bizi takip edin.

Bültenimize abone olun ilk siz haberdar olun.

İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.